Pénzügyi és számviteli gyakornok - vállalat (Zalaegerszeg)

Pozíciócsoport:
Vállalat
Karrierszint:
Gyakornoki
Munkavégzés helye:
Zalaegerszeg
Munkavégzés jellege:
Részmunkaidő

Rugalmasság? ALAP.

Nálunk a munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva.

Szakmai fejlődés? ALAP.

Nálunk minden lehetőség adott, a kulcs viszont Te vagy a megvalósításhoz!

Karrierépítés a BB-nél? ALAP.

A BB-nél a gyakornokokra is hosszú távú befektetésként tekintünk.

Fizetés bruttó 1259 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben, a zalaegerszegi fiókban (8900 Zalaegerszeg, Kossuth Lajos u. 2.)

A következő feladatokban számítunk Rád:

- ügyféladatok gyűjtése és rendszerezése
- ügyfél- és ügyletdokumentációk rendszerezése és kezelése
- aktív és passzív műveletek előkészítése
- ügyfél-adminisztráció
- kapcsolattartás az ügyfelekkel

Téged várunk csapatunkba, ha:

- preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot keresel
- minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni
- gazdasági területen tanulsz / pénzügyi és számviteli alapismeretekkel rendelkezel
- nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonyod van
- rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Értékesítésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha:

- jó a szervező és problémamegoldó képességed
- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is
- ügyfél-központúan gondolkozol
- meggyőző a kommunikációs készséged
- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid
- szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt

Azért izgalmas ez a lehetőség, mert:

- nagyvállalati környezetben szerezhetsz valódi szakmai tapasztalatot
- segítünk otthon érezni magad a bankszektorban
- a szakmai gyakorlat leigazolása és a szakdolgozat megírása a BB-nél minden gyakornoknak adott lehetőség
- nálunk nem áll meg a szakmai gyakorlat végével a karriered
- összetartó, támogató csapat tagja lehetsz
- a közel 200 fős gyakornoki programunkban alap, hogy megtalálod a neked való társaságot

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!

#Figyelő Top200 - Az év pénzügyi vállalkozása 2020

Kedveld a pályakezdőknek szóló Facebook oldalunkat:

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat