Digitalizációs gyakornok

Pozíciócsoport:
Operáció
Karrierszint:
Gyakornoki
Munkavégzés helye:
Békéscsaba
Munkavégzés jellege:
Nincs megadva
Végzettség:
Középiskola

Rugalmasság? ALAP.

Nálunk a munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva.

Szakmai fejlődés? ALAP.

Nálunk minden lehetőség adott, a kulcs viszont Te vagy a megvalósításhoz!

Karrierépítés a BB-nél? ALAP.

A BB-nél a gyakornokokra is hosszú távú befektetésként tekintünk.

A Budapest Bank Szolgáltató Központja Digitalizációs szakmai gyakornokot keres.

 Fizetés: bruttó 1259 Ft/munkaóra

Munkavégzés: Home Office keretein belül.

 A belépést egy egy hetes oktatás követi, majd a sikeres teszt megírását követően elkezdődhet az otthoni munkavégzés.

 A munkavégzés időtartama: Hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben Békéscsabai Szolgáltató Központjában

Budapest Bank Szolgáltató Központ – Digitalizációs gyakornok

Munkavégzés: hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben

 A következő feladatokban számítunk Rád:

- digitalizált ügyfélanyagok ellenőrzése
- az elvégzett ellenőrzések pontos adminisztrálása
- egyedi esetek egyeztetése a szakértőkkel

Téged keresünk, ha:

- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
- legalább 6 hónapos gyakorlatot keresel,
- minimum heti 30 órát tudsz nálunk dolgozni
- felhasználói szintű Microsoft Office tudással rendelkezel
- valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni

Nálunk jól fogod magad érezni, ha:

- precízen, pontosan dolgozol
- jó a problémamegoldó képességed
- ügyfél-központúan gondolkozol
- jól tűröd a monotonitást
- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt
- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!

#Figyelő Top200 - Az év pénzügyi vállalkozása 2020

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat
Korábban már jelentkeztem és megadtam az adataimat
Hasonló pozíciók