Nagyvállalati finanszírozási gyakornok

Pozíciócsoport:
Vállalat
Karrierszint:
Gyakornoki
Munkavégzés helye:
Budapest - XIII
Munkavégzés jellege:
Részmunkaidő

Rugalmasság? ALAP.

Nálunk a munkahelyed igazodik az egyetemedhez, nem pedig fordítva.

Szakmai fejlődés? ALAP.

Nálunk minden lehetőség adott, a kulcs viszont Te vagy a megvalósításhoz!

Karrierépítés a BB-nél? ALAP.

A BB-nél a gyakornokokra is hosszú távú befektetésként tekintünk.

Fizetés bruttó 1259 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A következő feladatokban számítunk Rád:
- banki rendszerek alapvető ismerete/ használata, ügyféligény esetén a rendszerekből azonnali információ kinyerése
- ügyfelek adósminősítéséhez és pénzügyi elemzéséhez adatrögzítés
- adatgyűjtés webes forrásokból az ügyfelek pénzügyi elemzéséhez
- Kiemelt Ügyfélkapcsolati Menedzserek és az Értékesítési támogatók napi adminisztrációs munkájának támogatása
- összesítések, táblázatok készítése
- lehetőség esetén ügyfél-tárgyalásokon való részvétel
- magas színvonalú, a bankot képviselő kapcsolattartás nagyvállalati ügyfeleinkkel
- ügyfeleink napi passzív ügyeinek önálló, felelősségteljes intézése e-mailen, telefonon érkezett kérések alapján
- kapcsolattartás, ügyintézés banki társterületekkel, tőlük információk beszerzése

Téged várunk csapatunkba, ha:
- preferáltan egy éves gyakorlatot keresel
- minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni
- gazdasági területen tanulsz / pénzügyi és számviteli alapismeretekkel rendelkezel
- nappali tagozatos aktív / 25 év alatti passzív hallgatói jogviszonyod van
- felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) tudással rendelkezel

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha:

- jó a szervező és problémamegoldó képességed
- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is
- ügyfél-központúan gondolkozol
- meggyőző a kommunikációs készséged
- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid
- szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt

Azért izgalmas ez a lehetőség, mert:

- nagyvállalati környezetben szerezhetsz valódi szakmai tapasztalatot
- segítünk otthon érezni magad a bankszektorban
- a szakmai gyakorlat leigazolása és a szakdolgozat megírása a BB-nél minden gyakornoknak adott lehetőség
- nálunk nem áll meg a szakmai gyakorlat végével a karriered
- összetartó, támogató csapat tagja lehetsz
- a közel 200 fős gyakornoki programunkban alap, hogy megtalálod a neked való társaságot

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!

#Figyelő Top200 - Az év pénzügyi vállalkozása 2020

Kedveld a pályakezdőknek szóló Facebook oldalunkat:

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat