Gazdaságinformatikus gyakornok - projekt

Pozíciócsoport:
Vállalat
Karrierszint:
Gyakornoki
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Részmunkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2017

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés

#kötetlen_munkaidő #gyakornoki_tréningek

#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Fizetés bruttó 1121 Ft/óra

Munkavégzés hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapest Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozícióban a következő feladataid lesznek

- Projektvezető dokumentálási feladatainak elvégzése,

- prezentációk határidőre történő elkészítése,

- pénzügyi tábla folyamatos karbantartása,

- gondoskodik a megrendelések pontos elkészítéséről, aláíratásáról, dokumentálásáról és iktatásáról,

- a projekt mappák és selfie oldal napra készen tartása,

- szükség esetén a tesztelési feladatokban való részvétel.

Téged keresünk, ha

- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,

- legalább fél éves gyakorlatot keresel,

- minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni,

- magabiztos MS Office (főként Excel) ismeretekkel rendelkezel,

- valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha

- jó a szervező és problémamegoldó képességed,

- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,

- ügyfél-központúan gondolkozol,

- meggyőző a kommunikációs készséged,

- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,

- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,

- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!

Kedveld a pályakezdőknek szóló Facebook oldalunkat:

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat