UI Design gyakornok

Pozíciócsoport:
Lakosság
Karrierszint:
Gyakornoki
Munkavégzés helye:
Budapest - XIII
Munkavégzés jellege:
Részmunkaidő
Végzettség:
Nyelvismeret:
Kategória:

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2017

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés

#kötetlen_munkaidő #gyakornoki_tréningek

#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Lelkes, kreatív UI Designer gyakornokot keresünk, aki magas szintű segítséget tud nyújtani a design csapat mindennapi munkájában. Designereinkkel együttműködve lehetőséged lesz banki környezetben versenyképes szakmai tapasztalat megszerzésére.

A részlegünk célja, hogy a digitális csatornáinkat szeressék az ügyfeleink, így olyan feladatok várnak majd rád, ahol első sorban az ügyfelek szemeit és a bank arculatát kell képviselned, az ehhez kapcsolódó munkákat segítened.

Fizetés: bruttó 1121Ft/óra

Munkavégzés: hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben

A pozícióban a következő feladataid lesznek:

- A Mobil App-unk egy Design System-ben mozog, így ennek az építésében nagyon számítunk a segítségedre: ikonok, layoutok, modalok, egyéb UI felületek folyamatos konzisztenssé tétele,

- a designnak új verziókkal, mutációkkal, adaptációkkal történő kiegészítése, bővítése,

- az alkalmazott logikai rendszerek rendezése, rendszerezése, változások kezelése, átvezetése, végigvezetése,

- kommunikációs anyagok elkészítése adott szempontok szerint,

- szöveges tartalom, kommentek - figyelése, frissítése, egyeztetése,

- konkurenciafigyelés, piackutatás, benchmark, hogy képben legyünk a design világ történéseivel,

- részvétel a megbeszéléseken, jegyzetek készítése,

- konzultáció a fejlesztőkkel, egyeztetések és kommunikáció velük,

- grafikai anyagok előkészítése (exportálás, átnevezés, küldés, stb).

Téged keresünk, ha

- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,

- legalább fél éves gyakorlatot keresel,

- minimum heti 20 órát tudsz nálunk dolgozni,

- érdeklődsz a grafikai tervezés és az UI trendek iránt,

- képben vagy valamilyen grafikai tervező alkalmazás használatával (Photoshop, Sketch, Figma),

- ismerd a különbségeket iOS és Android platformok között.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha

- rendelkezel strukturált gondolkodásmóddal és folyamatszemlélettel,

- precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,

- ügyfél-központúan gondolkozol,

- rendelkezel nyitott és pozitív mentalitással,

- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,

- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,

- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Számíthatsz rá, hogy minden feladatba be fogunk vonni, hogy minél többet tanulhass egy banki digitális csatorna felhasználói felületének kialakításáról és annak hátteréről. Egy nyitott, lelkes és vidám csapat tagja lehetsz, akik szakmai szinten magasan képzettek.

Ha pedig megtetszik a feladat és sikerül helytállnod, akkor a Budapest Bank díjnyertes gyakornoki programjával egy junior pozícióba tornászhatod fel magad.

Jelentkezésnél az önéletrajzod mellé csatolj néhány példát eddigi munkáidból és írj egy legfeljebb 3000 karakteres motivációs levelet!

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!

Kedveld a pályakezdőknek szóló Facebook oldalunkat:

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat