Employer branding gyakornok

Pozíciócsoport:
Emberi erőforrás
Karrierszint:
Gyakornoki
Munkavégzés helye:
Budapest
Munkavégzés jellege:
Részmunkaidő

BUDAPEST BANK - #legjobb_gyakornoki_munkahely_2017

#szakmai_fejlődés #önálló_feladatok #biztos_fizetés

#kötetlen_munkaidő #gyakornoki_tréningek

#szakmai_gyakorlat #szakdolgozat

Pozíció célja: A pozíció fő célja a 200 fős gyakornoki közösség építése, a Budapest Bank gyakornoki programjának hirdetése, valamint a HelloBB kezdeményezés menedzselése.

Fizetés: bruttó 1121 Ft/óra

Munkavégzés: hétfőtől-péntekig kötetlen munkaidőben a Budapesti Központban (XIII. kerület, Váci út 193.)

A pozícióban a következő feladataid lesznek

- HelloBB weboldal és a hozzá tartozó közösségi oldalak (Facebook, Instagram) kezelése és tartalmak (cikkek,interjúk) gyártása,
- kapcsolatépítés egyetemekkel (projektmunkák, hirdetések),
- állásbörzék teljes körű megszervezése, kapcsolattartás,
- gyakornoki álláshirdetések szerkesztése,
- új hirdetési csatornák felkutatása és használata,
- tréningek, szakmai képzések szervezése, lebonyolítása,
- belső kommunikációk írása,
- szoros együttműködés a marketing osztállyal és a beszállítókkal
- piaci trendek figyelése, alkalmazása,
- belső elkötelezettség, munkáltatói márka építése a gyakornokok körében,
- gyakornoki közösség építése,
- önálló projektek.

Téged keresünk, ha
- nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
- legalább fél éves gyakorlatot keresel,
- minimum heti 25-30 órát tudsz nálunk dolgozni,
- a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Nálunk jól fogod magad érezni, ha
- szeretsz önállóan dolgozni,
- közel áll hozzád a projekt alapú munkavégzés,
- kiváló kommunikációs és szervezőképességeid vannak,
- szeretsz csapatokat koordinálni,
- rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
- kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
- alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Ismerd meg jobban a leendő munkahelyed!

Kedveld a pályakezdőknek szóló Facebook oldalunkat:

Még nem jelentkeztem korábban a cég álláshirdetéseire, szeretném megadni az adataimat